Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα...   Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα... Clock11026/6/2010, 07:07

Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα... Vrontaras1 Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα... Roka1
φωτό: Panthrakikos.com

Μετά από 7,5 χρόνια παρουσίας στην πόλη της Κομοτηνής και 6 στην ομάδα του Πανθρακικού αποφάσισα ότι ήρθα η ώρα να φύγω. Για μένα κλείνει ένα μεγάλο κεφάλαιο της ζωής μου και μια σελίδα γεμάτη πολλές επιτυχίες, πολλές χαρές αλλά και πολλές δυσκολίες.
Γι αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους συνεργάστηκα αυτά τα έξι χρόνια στην ομάδα, παίχτες, προπονητές αλλά και διοίκηση ,τέως και νυν, γιατί με βοήθησαν τα μέγιστα σε κάθε μου προσπάθεια.
Επίσης τον κόσμο της Κομοτηνής, φίλαθλο και μη, που με στήριξε και με δέχτηκε από τον πρώτο μου κι όλας χρόνο στην πόλη. Εύχομαι στον Πανθρακικό καλή συνέχεια, καλή τύχη και γρήγορη επάνοδο στην Superleague.

(από Panthrakikos.com)


Ρόκα στον Βόλο, sport-fm
Παίκτης του Ολυμπιακού Βόλου είναι και επίσημα ο Χοσέ Μανουέλ Ρόκα. Ο Ισπανός τερματοφύλακας, που την περασμένη σεζόν αγωνίστηκε στον Πανθρακικό, υπέγραψε διετές συμβόλαιο με τους Ερυθρόλευκους.Ο τέως, πλέον, τερματοφύλακας των Θρακιωτών δεν έκρυψε τη χαρά για την μετακόμισή του στον Βόλο, λέγοντας ότι: «Είμαι ευτυχισμένος που έρχομαι σε μία τόσο καλά οργανωμένη ομάδα και θα κάνω τα πάντα για να υλοποιήσουμε τους στόχους μας», ενώ καταλήγοντας αναφέρθηκε στον κόσμο του συλλόγου: «Aνυπομονώ να γνωρίσω τους φανταστικούς φιλάθλους της ομάδας που την υποστηρίζουν με το δικό τους, μοναδικό τρόπο. Στο δύσκολο πρωτάθλημα έχουμε ανάγκη από τη διαρκή στήριξή τους για να ανεβάσουμε την ομάδα όσο ψηλότερα γίνεται».

Έγινε κι αυτή η μετακίνηση που ήταν αναμενόμενη... καλή τύχη στον Μανουέλ Ρόκα που οδεύει σιγά σιγά στο τέλος μιας καρριέρας που ξεκίνησε με μεγάλες βλέψεις και συνεχίστηκε απογοητευτικά. Την καλύτερη περίοδο της καρριέρας του την είχε στον Πανθρακικό και θα την έχει στον Ολ. Βόλου παίζοντας στην πρώτη κατηγορία... Καλή συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Σπύρος Βρονταράς και Μανουέλ Ρόκα...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλλάζει γειτονιά ο Βρονταράς...
» Φύγε συ (Βρονταράς) - Έλα συ (Πάγκαλος)

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Μεταγραφές κι αποχωρήσεις-
Μετάβαση σε: