Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Δημοσιογραφικές επιτυχίες Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Δημοσιογραφικές επιτυχίες   Δημοσιογραφικές επιτυχίες Clock11018/1/2012, 08:22

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΕ!!!
Όχι, δεν είναι από σάιτ της ΚΙΝΑΣ, ούτε κάποιου αντίπαλου που μας ζηλεύει!!!

Διαβάστε καθιστοί, μη ζαλιστείτε και πέσετε!!!
Τζάμπα τα εκατοντάδες χιλιόμετρα δρόμου!!!
Τζάμπα οι 3 ώρες στο ψωφόκρυο και την παγωνιά!!!
Αφού "ενημερώνει" ο ΧΡΟΝΟΣ, αμερόληπτα, υπεύθυνα και προπάντων ζεστά!
Τα σχόλια και θαυμαστικά στις παρενθέσεις δικά μου, όπως και οι υπογραμμίσεις.
Γράφει λοιπόν ο αγαπητός μας πατριώτης:

"...Το πρώτο ημίχρονο είχε ελάχιστες φάσεις(!!! ναι, ναι) μπροστά στις δύο εστίες, με τους φιλοξενούμενους να απειλούν σε δύο περιπτώσεις με τον Πόνσε, ενώ η πρώτη καλή στιγμή για τους γηπεδούχους ήρθε στο 25', όταν το σουτ του Ολαϊτάν δεν ανησύχησε(!!!) τον Κουτσόπουλο. Οι παίκτες των δύο ομάδων αδυνατούσαν να βρουν διαδρόμους προς τις δύο εστίες(!!! βασικά για να βρεις διάδρομο προς την αντίπαλη εστία πρέπει πρώτα να περάσεις την σέντρα!), με τον Κοντογουλίδη να χάνει την τελευταία καλή ευκαιρία στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.

Το θέαμα στο δεύτερο ημίχρονο ήταν σαφώς καλύτερο(σημείωση: εδώ το καλύτερο αναφέρεται στην Βέροια, ο Πανθρακικός δεν μας ενδιαφέρει καθόλου), με τον Καλστά να χάνει την πρώτη ευκαιρία στο 57'(???) και τα λάθη να συνεχίζονται(!!!) και από τις δύο ομάδες. Μετά το 60' ο ρυθμός βελτιώθηκε (σημείωση: της Βέροιας φυσικά που μας ενδιαφέρει, γιατί του πανθρακικού έπεσε για 10 λεπτά), ο Γεωργιάδης στάθηκε άτυχος στο 63', όταν η μπάλα κατέληξε στο οριζόντιο δοκάρι του Κουτσόπουλου, ενώ ο Ολαϊτάν θα μπορούσε να είχε ανοίξει το σκορ στο 69', με τον Καντιμοίρης να κάνει την απόκρουση του αγώνα στο 72' σε δυνατό σουτ του Πόνσε. Στο 78' ο Δημήτρης Καλαϊτζίδης αποφάσισε να περάσει τον Τάντιτς στο παιχνίδι στη θέση του Τζημογιάννη και ο Σέρβος έδωσε την ασίστ στο 82' για να κάνει ο Ολαϊτάν από κοντά με προβολή το 1-0 και να λύσει (ούφ!, ευτυχώς!) τον... γόρδιο δεσμό! Τίποτα δεν άλλαξε μέχρι το τέλος και η Βέροια έφτασε στη μεγάλη νίκη, πιάνοντας και πάλι τον Πλατανιά στην 1η θέση με 34(!!!) βαθμούς, ενώ ο Πανθρακικός παρέμεινε στην 3η θέση με 30(!!!) βαθμούς..."

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nikolas στις 20/1/2012, 07:57, 5 φορές συνολικά
Nikolas
Nikolas

Charm : 0

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Δημοσιογραφικές επιτυχίες   Δημοσιογραφικές επιτυχίες Clock11018/1/2012, 08:28

Μετά αγανακτούμε με τις ...παπαριές που γράφουν τα μεγάλα αθλητικά σάιτ, οπως το www.sport-fm.gr!!!
Λέτε να υπάρχει ανταγωνισμός, ποιός θα γράψει το πιο άκυρο;;;
Nikolas
Nikolas

Charm : 0

Ναι, ναι, τώρα το πρόσεξα!!! Παράβλεψή μου!
Copy - paste από το έγκυρο Gazzetta.gr!!! νταμπλ Ουάου!!!
Τουλάχιστον διορθώστε και κανένα λάθος που βγάζει μάτια βρε πατριώτες!!!
Βάλτε και μια πινελιά, να καταλάβουμε ότι γράφετε για δικό μας θέμα βρε πατριωτάκια!!!

Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: Η ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ-