Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Φρεσκα κουλουρια...

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
consiglieri
member
member
consiglieri


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Charm : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 11:39

Νικολα..................θελουμε απο εσενα (το αιτημα ειναι στα πλαισια του δυνατου) οσο το δυνατον περισσοτερη και
εγκυρη ενημερωση ,για τα προσεχως του Πανθρακικου.....δεν ξερω πως,εσυ θα βρεις τον τροπο,εαν θελεις το φορουμ
να εχει χτυπηματα, να μας εχεις παντα με φρεκα...κουλουρια......................................... lol!

Καλες οι φωτο,δεν λεω,αλλα ειναι για να τις βλεπουμε,οταν δεν εχουμε με τι αλλο να αχοληθουμε.........η προετοιμασια
της ομαδας εχει την μεγαλυτερη σπουδαιοτητα μαζι βεβαια με το... fresh meet,που αναμενεται να παραλαβουμε...........
......φτιαξε μας λοιπον...................................

Πουθενα δεν ειδα να σχολιαζεται μεχρι τωρα, το ριφιφι στην ΠΑΕ........τελικα εγινε η δεν εγινε Question κατι παραπανω απο
αυτα που ειπαν στην ΕΡΑσπορ, ξερει κανεις μας πληροφορησει Question
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
member
member
kabano


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Charm : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2010
Τόπος : στο pc μου

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 11:51

Τι έγινε με σένα ρε moderator;
Με πέντε post έγινες και επτάστερος σαν το burj al arab hotel. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Πόσο πάει το αστεράκι , που πατάω τα σαράντα και με έχει ακόμη για baby. tongue
Και το Avatar δεν λέει. Είσαι πολύ πιο γλυκός χωρίς το καπέλο Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 12:02

Τι να την κάνεις την διάρηξη φίλε Consiglieri, τί αρπάξαν καμιά φωτογραφική; κανένα λάπτοπ;
Ξέρω ότι είπε η ΕΡΑ την ίδια μέρα πηγαίνοντας στον δρόμο, κατά τα άλλα αν ήταν κάτι σοβαρό δεν θα ακουγόταν; Τέλος πάντων στον αγώνα ήταν οι μεγαλομέτοχοι Σαββάκης και Καραολάνης, ήταν επίσης ο αδερφός του ο Αλέκος, είχα 30 χρόνια να τον δω. Α'π' εκεί κι ύστερα φωτογραφίες απ' το φιλικό έβαλα αυθημερόν, τι άλλο να βάλω; την Σκλεναρίκοβα;
Τις μπαγιάτικες της Ξάνθης τις έβαλα για τους Ούλτρας, μή τις χρειάζονται... Αλλά και πάλι μη περιμένεις από μένα να σου πω τι χρώμα στρίνγκ φοράει ο... οποιοσδήποτε ή πως αντέδρασε στην ανάληψη των νέων καθηκόντων του γαμπρού της η ...πεθερά του Νίκου του Μπαχαρίδη!!! Αυτά δεν είναι στις δεξιότητές μου.
Πες μου να πάρω μιά καλύτερη ψηφιακή, να βολεύει την στραβομάρα μου, ώστε να τραβώ καλύτερες φωτογραφίες, να σου πω μπράβο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 12:04

kabano έγραψε:
Τι έγινε με σένα ρε moderator;
Με πέντε post έγινες και επτάστερος σαν το burj al arab hotel. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Πόσο πάει το αστεράκι , που πατάω τα σαράντα και με έχει ακόμη για baby. tongue
Και το Avatar δεν λέει. Είσαι πολύ πιο γλυκός χωρίς το καπέλο Razz Razz Razz

Ωχ, Ωχ, αρχίσαν τα παράπονα, μου φαίνεται θα συνυπολογίζεται και η προϋπηρεσία του καθενός ...γενικά!!!
Αυτό διορθώνεται εύκολα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
consiglieri
member
member
consiglieri


Αριθμός μηνυμάτων : 31
Charm : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 21/04/2010

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 12:22

kabano έγραψε:
Τι έγινε με σένα ρε moderator;
Με πέντε post έγινες και επτάστερος σαν το burj al arab hotel. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Πόσο πάει το αστεράκι , που πατάω τα σαράντα και με έχει ακόμη για baby. tongue
Και το Avatar δεν λέει. Είσαι πολύ πιο γλυκός χωρίς το καπέλο Razz Razz Razz
...............


Μαλλον ο ΑΣΕΠ των... αυγων,θεωρησε πληρη τον φακελλο μου...αν και θα ηθελα,οταν θα μεγαλωσω να γινω νταλικα
στο φιναλε παιρνεις απο την ζωη,αυτο που σου αξιζει.......οσο για το καπελλο,λυπαμαι......ο σωστος consiglieri,δεν ειναι
ποτε ασκεπης............ορα Ρομπερ Ντυβαλ,στην γνωστη ταινια..................... Suspect

Οσο για σενα αντμινιστορα,θα κοπανησεις τον κωλο σου και θα μας εχεις νεα για την ομαδα μας......μεταγραφικα και αγωνιστικα..............αλλιως γινε ...γαλατας................και αλλη φορα αν ξαναπερασεις ποσταρισμα με υποψια αρνητισμου
θα κοπεις... παραυτα.................................... scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kabano
member
member
kabano


Αριθμός μηνυμάτων : 21
Charm : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 30/04/2010
Τόπος : στο pc μου

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 12:32


Ωπς προάχθηκα και εγώ σε επτάστερος. cheers cheers cheers
Πρώτη φορά μου συμβαίνει, και δεν πόνεσα και καθόλου.
Σε ευχαριστώ για την τιμή αλλά.........
Αχρείαστος να μαι αντιμινίστορα,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 12:35

Πολύ ωραίο το καπέλο σου Consiglieri μου! Κι εσύ καλός είσαι!
Λοιπόν πουλάμε τους 2 (Μπέλεκ, Αργυρίου) και πάμε για 2 τερματοφύλακες αφού ο παλαβιάρης Σπύρος είναι στην κοσμάρα του, αλλά δεν ειν' απίθανο να υπογράψει... Από ρουφιανιές (κοινωνικά σχόλια) τώρα ο Σαββάκης στο τέλος του αγώνα έφυγε για Θεσσαλονίκη όπου θα είχε συνάντηση με Τραυλό για κάποιους παίχτες που μας ενδιαφέρουν από Κεντρική-Δυτική Μακεδονία, σε συνεννόηση με τον Παύλο Δερμιτζάκη φυσικά... Επίσης μετά το αιώνιο φλέρτ με Καραμαλίκη φλερτάρουμε τώρα και με τον Ροδοπίτη Στράτο Σουλτανίδη, λένε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Φρεσκα κουλουρια... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φρεσκα κουλουρια...   Φρεσκα κουλουρια... Clock1102/5/2010, 12:39

Γνωστά, μεγάλα και λογικά (λέμε τώρα, όπως Ακρωτήριο της Καλής Ελπίδας) παιδιά είστε, το αντικείμενο γνωστό είναι, οπότε καλή επιτυχία, χόμπι κάνουμε για την καψούρα μας γράφουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Φρεσκα κουλουρια...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: Η ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑ-
Μετάβαση σε: