Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Άδεια; Μπάαα, δε νομίζω!!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Άδεια; Μπάαα, δε νομίζω!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Άδεια; Μπάαα, δε νομίζω!!!   Άδεια; Μπάαα, δε νομίζω!!! Clock1102/5/2011, 11:03

Άδεια; Μπάαα, δε νομίζω!!! Iiiy10
Με «εκπλήξεις» η αδειοδότηση ενόψει play off
Με δύο «εκπλήξεις» ολοκληρώθηκε η πρωτοβάθμια διαδικασία αδειοδότησης στις ομάδες της Football League που διεκδικούν θέση στα play off για την άνοδο στη Superleague.
Όπως αναμενόταν, λοιπόν, ΠΑΣ Γιάννινα, Παναιτωλικός, Λεβαδειακός και Βέροια πήραν την άδεια, όπως επίσης αναμενόταν δεν την πήραν ο ΟΦΗ, η Δόξα και ο Διαγόρας, ενώ οι «εκπλήξεις» έχουν να κάνουν με τα Τρίκαλα από τη μια και τον Πανθρακικό από την άλλη.
Οι μεν Θεσσαλοί γιατί πήραν άδεια, παρά τις καταγγελίες που υπήρχαν και σύμφωνα με τις οποίες οφείλουν το ποσό των 120 χιλιάδων ευρώ σε ένδεκα ποδοσφαιριστές, ενώ δεν πήραν οι Θρακιώτες, αν και δεν υπήρχε η παραμικρή ένδειξη ότι θα συνέβαινε κάτι τέτοιο.
Φυσικά, οι τέσσερις ΠΑΕ που δεν πήραν άδεια έχουν το δικαίωμα προσφυγής στη δευτεροβάθμια επιτροπή αδειοδότησης.

Η ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πρωτοβάθμιο Οργανο Αδειοδότησης (Π.Ο.Α.) της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας κατά τη σημερινή του συνεδρίαση έλαβε, μετά την εκδίκαση υποθέσεων εννέα (αριθμός 9) ΠΑΕ της Football League σχετικά με την αδειοδότηση της περιόδου 2011-2012 για συμμετοχή στο πρωτάθλημα της Super League, τις ακόλουθες αποφάσεις:

1.Εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Λεβαδειακός ΑΠΟ για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 7.000 ευρώ για παραβίαση προθεσμιών υποβολής των απαιτούμενων δικαιολογητικών.

2.Εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Παναιτωλικός ΓΦΣ για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 2.000 ευρώ για παραβίαση προθεσμιών υποβολής των απαιτούμενων δικαιολογητικών.

3.Εκδίδει άδεια στην ΠΑΣ ΠΑΣ Γιάννινα για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 7.000 ευρώ για παραβίαση προθεσμιών υποβολής των απαιτούμενων δικαιολογητικών.

4.Δεν εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ ΟΦΗ.

5.Δεν εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Δόξα Δράμας ΓΣ.

6.Εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Βέροια ΓΣ για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 2.000 ευρώ για παραβίαση προθεσμιών υποβολής των απαιτούμενων δικαιολογητικών.

7.Δεν εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Διαγόρας ΓΣ.

8.Δεν εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Πανθρακικός ΑΠΣ.

9.Εκδίδει άδεια στην ΠΑΕ Τρίκαλα ΑΟ για την περίοδο 2011-2012 και της επιβάλλει πρόστιμο 8.000 ευρώ για παραβίαση προθεσμιών υποβολής των απαιτούμενων δικαιολογητικών.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Άδεια; Μπάαα, δε νομίζω!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ...-
Μετάβαση σε: