Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Κουτσόπουλος, Σαρακατσάνος, Κοντογουλίδης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Κουτσόπουλος, Σαρακατσάνος, Κοντογουλίδης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κουτσόπουλος, Σαρακατσάνος, Κοντογουλίδης   Κουτσόπουλος, Σαρακατσάνος, Κοντογουλίδης Clock11015/6/2012, 08:53

H ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Δημήτρη Κουτσόπουλο για ένα χρόνο.

Μετά την υπογραφή ο έμπειρος τερματοφύλακας δήλωσε: «Είναι μεγάλη χαρά για μένα και την οικογένεια μου που θα παραμείνω στον Πανθρακικό. Θέλω να ευχαριστήσω τη διοίκηση, τους προπονητές για την εμπιστοσύνη και τους φιλάθλους της ομάδας για την αγάπη που μου έχουν δείξει όλο αυτό το διάστημα και τους θέλουμε και τη νέα χρονιά δίπλα μας»

____________________________

Η ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ανακοινώνει ότι ήρθε σε συμφωνία με τον ποδοσφαιριστή Αχιλλέα Σαρακατσάνο για επέκταση της συνεργασίας τους μέχρι το καλοκαίρι του 2013.

Ο ποδοσφαιριστής μετά την υπογραφή του συμβολαίου του δήλωσε: «Είμαι ευχαριστημένος για την ανανέωση της συνεργασίας μου με τον Πανθρακικό αλλά και τον προπονητή της ομάδας Σάββα Παντελίδη. Είχαμε μια πετυχημένη χρονιά όπου αναδειχθήκαμε πρωταθλητές στην Football League, εκπληρώνοντας τον στόχο της επανόδου στην Super League. Εύχομαι και η νέα αγωνιστική περίοδος να μας βρει το ίδιο αποτελεσματικούς ώστε να συνεχίζουμε να δίνουμε χαρά στους φιλάθλους της ομάδας. »

_____________________________

Η ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Βαγγέλη Κοντογουλίδη. Ο έμπειρος επιθετικός την αγωνιστική περίοδο 2011-2012 αγωνίστηκε σε 24 παιχνίδια πρωταθλήματος πετυχαίνοντας 7 τέρματα.

Μετά την υπογραφή του νέου του συμβολαίου δήλωσε: «Είμαι χαρούμενος για την υπογραφή στο νέο μου συμβόλαιο με τον Πανθρακικό. Πέρσι είχαμε μια καταπληκτική σεζόν όπου κατακτήσαμε το πρωτάθλημα και φέραμε την ομάδα στην Super League. Στόχος όλων μας είναι να χτίσουμε σε αυτή την επιτυχία και να συνεχίσουμε να δίνουμε χαρά στους φιλάθλους, τους οποίους και φέτος περιμένουμε να είναι δίπλα μας.»
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Κουτσόπουλος, Σαρακατσάνος, Κοντογουλίδης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αχιλλέας Σαρακατσάνος και Θωμάς Βλάχος
» Στο χειρουργείο ο Βαγγέλης Κοντογουλίδης
» Μοσχάκης, Άλβες και Σαρακατσάνος στον Πανθρακικό
» Ανακοινώθηκε ο Βαγγέλης Κοντογουλίδης
» Ανανέωσαν Κουτσόπουλος-Λιαπάκης, υπέγραψε ο Γιάννης Στάθης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Μεταγραφές κι αποχωρήσεις-
Μετάβαση σε: