Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Συνεχίζει Παντελίδης και προπονητικό τιμ...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Συνεχίζει Παντελίδης και προπονητικό τιμ... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνεχίζει Παντελίδης και προπονητικό τιμ...   Συνεχίζει Παντελίδης και προπονητικό τιμ... Clock11015/5/2012, 08:31

Συνεχίζει Παντελίδης και προπονητικό τιμ... Pc014911 Μετά από συνάντηση που είχε ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ, κ. Αναστάσιος Καραολάνης, με τον προπονητή της επαγγελματικής ομάδας κ. Σάββα Παντελίδη, συμφωνήθηκε η συνέχιση της συνεργασίας τους και την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

Επίσης η ΠΑΕ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ανακοινώνει την συνέχιση της συνεργασίας της με τους κ.κ. Άγγελο Διγκόζη και Βασίλειο Σέγκο, άμεσους συνεργάτες του κ. Σάββα Παντελίδη.

Σιδεροκέφαλοι, καλή επιτυχία!
ΣΧΟΛΙΟ
Ένα παλιότερο σχόλιό μου είναι και σήμερα επίκαιρο, το αντιγράφω...

...Όσον αφορά το μέλλον παιχτών και προπονητή, πάντα ήμουν υπέρ της σταθερότητας. Πίστευα και πιστεύω ότι σαν ομάδα επαρχιακή δεν μπορούμε να κάνουμε την διαφορά με μεταγραφές "αεροδρομίου" ή ουσιαστικές που θάναι πανάκριβες γιατί οι δυνατότητες είναι σίγουρα περιορισμένες και η διαχείριση ΠΡΕΠΕΙ να είναι ΣΥΝΕΤΗ. Πιστεύω ότι η διαφορά για ομάδες της δικής μας κατηγορίας μπορεί να γίνει μόνο με το ΔΕΣΙΜΟ παιχτών - προπονητή και προπονητικού τιμ - διοικητικού προσωπικού και διοίκησης και τέλος των φιλάθλων.

Μόνο ένας τρόπος υπάρχει να επιτευχθεί αυτό, η μακροχρόνια συμβίωση με σχετική οικονομική σταθερότητα και σχετικά πετυχημένες πορείες. Η μακροχρόνια παραμονή και συμβίωση μετατρέπει τους παίχτες και το προπονητικό τιμ σε "δικούς μας" και τον Πανθρακικό σε "ομάδα τους", σημαντικότατες καταχτήσεις για μια ομάδα, ΣΠΑΝΙΕΣ για τη σημερινή εποχή.

Θέλω παίχτες που τους βλέπω φέτος, να είναι παίχτες της ομάδας μου και μετά τρία, πέντε και γιατί όχι ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ της καριέρας τους. Εφόσον είναι καλοί χαρακτήρες, τιμούν το "ψωμί" τους και καλύπτουν τις απαιτήσεις της ομάδας και του προπονητικού τιμ, που κι αυτό πρέπει νάχει σταθερότητα εφόσον είναι πετυχημένο...

Με το μακροχρόνιο δέσιμο, όλοι έρχονται σε πλεονεκτική θέση, όλοι κερδίζουν, ας το σκεφτούμε αυτό... Κερδίζουμε όλοι, ακόμη και με "λιγότερα"...

Ποιός θα θυμάται έναν "παιχταρά" με ένα χρόνο παραμονή στην ομάδα, ποιός θα μπορέσει να ξεχάσει ένα καλό παίχτη που έμεινε μια ζωή στην ομάδα;


Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Συνεχίζει Παντελίδης και προπονητικό τιμ...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Συνεχίζει με Παντελίδη
» Αθλητικό Κέντρο Πανθρακικού από 2009 έως 14.08.2010
» Παντελίδης και Καβακάς
» 23η Αγωνιστική: ΑΓΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ 0-0
» Νέος προπονητής ο Σάββας Παντελίδης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Μεταγραφές κι αποχωρήσεις-
Μετάβαση σε: