Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Συνελήφθη στο Σούνιο ο Μ. Ψωμιάδης

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Συνελήφθη στο Σούνιο ο Μ. Ψωμιάδης Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συνελήφθη στο Σούνιο ο Μ. Ψωμιάδης   Συνελήφθη στο Σούνιο ο Μ. Ψωμιάδης Clock11015/9/2011, 09:20


Συνελήφθη στο Σούνιο ο Μ. Ψωμιάδης Psomia10
Ο Μάκης Ψωμιάδης συνελήφθη στην περιοχή του Σουνίου. Καταζητούταν από τα τέλη Ιουνίου και ήταν ο μοναδικός από τους 15 κατηγορούμενους για την υπόθεση των στημένων αγώνων που παρέμενε ασύλληπτος.

Χαρακτηριστικό είναι πως αν και είχε εκδοθεί ένταλμα σύλληψης από την Ιντερπολ και οι φήμες έκαναν λόγο για φυγή του στο εξωτερικό, ο ίδιος ήταν τελικά στο... Σούνιο Αξίζει να σημειωθεί ότι ο Ψωμιάδης φέρεται να συνελήφθη περίπου την στιγμή που η Καβάλα έπαιρνε οριστικά τον δρόμο προς την Δ΄ Εθνική. Ο Ψωμιάδης μεταφέρθηκε στην ΓΑΔΑ όπου ήταν ήδη ο δικηγόρος του και το πιθανότερο είναι πως θα περάσει εκεί την νύχτα για να οδηγηθεί το πρωί της Παρασκευής στον ανακριτή και τον εισαγγελέα.

Αγνώριστος στην όψη δήλωσε έξω από την ΓΑΔΑ: "Είμαι πολιτικός κρατούμενος. Έχω πέσει θύμα πλεκτάνης. Δεν έχω καμία σχέση με τους στημένους αγώνες. Δεν παραδόθηκα γιατί περίμενα να ξεκαθαρίσει το όλο πράγμα". Σύμφωνα με πληροφορίες, ο Ψωμιάδης πιάστηκε μέσα από κοριό της ΕΥΠ στο τηλέφωνο προσώπου με το οποίο είχε τακτικές, τηλεφωνικές συνομιλίες.

(από www.Soccerplus.gr)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Συνελήφθη στο Σούνιο ο Μ. Ψωμιάδης
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΑ...-
Μετάβαση σε: