Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Φιλική νίκη με Νέα Χιλή Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Φιλική νίκη με Νέα Χιλή   Φιλική νίκη με Νέα Χιλή Clock11017/8/2011, 10:22

Φιλική νίκη με Νέα Χιλή Chili210
Το τέταρτο φετινό φιλικό του παιχνίδι έδωσε το απόγευμα της Τετάρτης ο Πανθρακικός αντιμετωπίζοντας στο Εθνικό Στάδιο Αλεξανδρούπολης την Νέα Χιλή που συμμετέχει στον 1ο όμιλο του Περιφερειακού πρωταθλήματος κι έχει προπονητή τον Νίκο Μπαχαρίδη.

Η ολοκλήρωση της αναμέτρησης βρήκε νικητές τους "πράσινους" με 4-1, ενώ το σκορ άνοιξε στο 10' ο Βλάχος όταν και συνδυάστηκε όμορφα με τον Μουνάφο. Το 2-0 έγινε στο 27' με τον Σουλτανίδη να εκμεταλλεύεται με τον καλύτερο δυνατό σουτ την σέντρα του Σίμωση. Το 3-0 έκανε στο 38' 'ο Σουλτανίδης με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι που κέρδισε ο Στάθης. Ένα σκορ που παρέμεινε μέχρι την λήξη του πρώτου 45λεπτου. Οι γηπεδούχοι μείωσαν στο 60' του αγώνα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Γεωργατζόπουλου. Ο Κοντογουλίδης στο 67' ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 4-1.

Πανθρακικός: Κουτσόπουλος, Στάθης, Σαρακατσάνος, Βαγγελόπουλος, Μπουτζίκος, Σίμωσης, Μουνάφο, Ρεκλείτης, Βλάχος, Γωνιάδης, Σουλτανίδης.
Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν οι: Αποστολίδης, Βοσνακίδης, Λιαπάκης, Μοσχάκης, Μίνγκας, Κοντογουλίδης, Τριανταφυλλίδης, Χρήστου, Σκλιοπίδης, Ουέλιγκτον, Βασιλακάκης, Σειδάν, Τσέκος και Μακρυδημήτρης.

Ν. Χιλή: Τσικοβάνι, Ζάκος, Μπιλιλής, Μπάτζιος, Τσαπάνης, Παπαγεωργίου, Αντωνιάδης, Φλώρος, Καπανίκας, Ελλενίδης, Κεσάτης.
Επίσης αγωνίστηκαν οι: Γεωργατζόπουλος, Πυλούδης, Καραγιάννης, Παρασκευάς, Κουλέλης.

» Κύπελλο Ελλάδας 2013-14, Β' Φάση: Πανθρακικός - Νίκη Βόλου

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ & ΦΙΛΙΚΑ :: Προετοιμασία 2011-12-