ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηΣυχνές ΕρωτήσειςΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

Μοιραστείτε | 

Να αφήσω την ταυτότητά μου!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator

Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

ΔημοσίευσηΘέμα: Να αφήσω την ταυτότητά μου!   20/6/2011, 22:48

Παντελίδης: Να αφήσω την ταυτότητά μου!
Συνέντευξη στο www.mikriliga.com
Για τους λόγους που τον οδήγησαν στην απόφαση να ανανεώσει τη συνεργασία του: Ο Πανθρακικός είναι μια ομάδα που σου επιτρέπει να αφήσεις την ταυτότητά σου. Σου επιτρέπει να δουλέψεις, προσφέροντας ιδανικές συνθήκες. Εξάλλου, είμαι πολύ ικανοποιημένος από τους ανθρώπους με τους οποίους συνεργάστηκα, αλλά και από τη συμπεριφορά του κόσμου.
Για τις αλλαγές που θέλει να κάνει τη νέα περίοδο: Υπάρχουν δυο στοιχεία που θέλω να αλλάξω τη νέα παείοδο. Το πρώτο είναι η νοοτροπία και το δεύτερο είναι η μαχητικότητα της ομάδας. Θέλω να την κάνω περισσότερο μαχητική, έτσι ώστε ακόμα κι όταν χάνει ένα παιχνίδι, να γνωρίζουμε πως έχουμε χύσει αίμα, πως έχουμε δώσει τα πάντα.
Για τον στόχο που έχει θέσει ενόψει της επόμενης περιόδου: Τον στόχο τον θέτει η διοίκηση και σχετίζεται άμεσα με την άσχημη οικονομική κατάσταση της χώρας. Το μπάτζετ ήταν μεγάλο τα προηγούμενα χρόνια, αλλά αυτό θα αλλάξει. Με τα νέα δεδομένα, θέλουμε να δημιουργήσουμε μια ανταγωνιστική ομάδα που θα φτάσει στα πλέι οφ.
Για το ενδεχόμενο αλλαγών στο ρόστερ:
Θα γίνουν αρκετές αλλαγές. Εξάλλου υπάρχουν πολλά συμβόλαια που λήγουν.
Για τον κόσμο της Κομοτηνής: Ο κόσμος της Κομοτηνής είναι πολύ καλός και ποιοτικός, αλλά δεν ήταν αρκετός αυτός που ερχόταν στο γήπεδο. Βέβαια τον κόσμο τον ανταμείβει και η ομάδα, όταν προσπαθεί και παλεύει, συνεπώς θα χρειαστούμε υπομονή και προσήλωση στον στόχο για να τον ξαναφέρουμε πίσω.
Για τα... ιδιοκτησιακά σενάρια του Πανθρακικού: Δεν με έχουν επηρεάσει καθόλου τα σενάρια. Εξάλλου, οι διοικούντες τον Πανθρακικό, είναι άνθρωποι που τους κοιτάω και με κοιτάνε στα μάτια και συνεννοούμαστε αμέσως.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com

Να αφήσω την ταυτότητά μου!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Τα νέα της ομάδας-
Μετάβαση σε: