Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Αποχωρεί ο Gregory Christ;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Αποχωρεί ο Gregory Christ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Αποχωρεί ο Gregory Christ;   Αποχωρεί ο Gregory Christ; Clock11028/3/2011, 10:13

Αντιγράφω από mikriliga:

"Σύντομη αποδείχτηκε η παραμονή του Gregory Christ στην Κομοτηνή, για λογαριασμό του Πανθρακικού. Ο Βέλγος μέσος που αποκτήθηκε τον Γενάρη, κατόπιν εισήγησης του Εμίλιο Φερέρα, δεν κατάφερε να προσαρμοστεί στις ανάγκες της ομάδας και να προσφέρει ουσιαστικά κι έτσι, αφού εξασφαλίστηκε η σύμφωνη γνώμη του Σάββα Παντελίδη, αποφασίστηκε η κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας. Η επίσημη ανακοίνωση επί του θέματος, θα εκδοθεί μέσα στις επόμενες ώρες."

Αν είναι αλήθεια, εγώ θα λυπηθώ γιατί μου άρεσε ο παίχτης, είχε αγωνιστικότητα, πάθος και μου φαίνεται ότι του άρεσε να αγωνίζεται στην ομάδα μας. Όμως αν είναι ακριβή τα γραφόμενα δεν έχω παρά να του ευχηθώ καλή τύχη, η ζωή συνεχίζεται...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Αποχωρεί ο Gregory Christ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αποχωρεί ο Βαρδινογιάννης από το ποδόσφαιρο
» Αποχωρεί ο Ιασωνίδης από την Κομοτηνή!
» Αποχωρεί ο Γιάννης Κανωτίδης

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Μεταγραφές κι αποχωρήσεις-
Μετάβαση σε: