15η Αγωνιστική, Ηλιούπολη - Πανθρακικός 0-0

Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

15η Αγωνιστική, Ηλιούπολη - Πανθρακικός 0-0 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 15η Αγωνιστική, Ηλιούπολη - Πανθρακικός 0-0   15η Αγωνιστική, Ηλιούπολη - Πανθρακικός 0-0 Clock11016/12/2010, 09:37

15η Αγωνιστική, Ηλιούπολη - Πανθρακικός 0-0 A15_il10
0-0
Στο 0-0 έμεινε η ομάδα μας με την Ηλιούπολη. Η ομάδα έχασε σημαντικές ευκαιρίες στο τέλος του 1ου ημιχρόνου, στο 36' με τον Σουλτανίδη και λίγο αργότερα διπλή ευκαιρία, το φάουλ του Παπουλή και στην επαναφορά την κεφαλιά του Σησόπουλου, απέκρουσε ο τερματοφύλακας Μαράμας. Στα μέσα του 2ου ημιχρόνου απεβλήθη ο προπονητής του Πανθρακικού Ε. Φερέρα...
Ήττα δεν είναι, ούτε επιτυχία όμως...

Οι συνθέσεις:
Ηλιούπολη: Μαράμα, Λεοντίου, Ουρόσεβιτς, Νικολόπουλος, Σικαλιάς (80' Ρουσάκης), Στεφανίδης, Φούφουλας, Θάνος, Κάμπας, Ηλιόπουλος (65' Κρητικός), Μπέριος.
Πανθρακικός: Κουτσόπουλος, Κανωτίδης, Τζιωρτζόπουλος, Νατσούρας, Ζησόπουλος, Λόπεζ, Μαρσέλο, Παπουλής (81' Σίμωσης), Ρεκλείτης, Σουλτανίδης, Πάγκαλος.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κομίνης (Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Ασημακόπουλος (Μεσσηνίας), Βέρρης (Λέσβου)
________________________________________________________
Μια μικρή, σκληρή και "περίεργη" ομάδα που στηρίζεται και σε ..."άλλα όπλα". Τελευταίο επεισόδιο στην έδρα της, η φιλοξενούμενη ομάδα έβγαλε την ανάπαυλα μεταξύ ημιχρόνων στον ...πάγκο του Γηπέδου!!!
Είναι μια ευκαιρία όμως για κάτι καλό που ίσως μας δώσει την ώθηση που όλοι περιμένουμε... Καλή δύναμη.

» 29η αγωνιστική: ΑΕΚ - Πανθρακικός 0-1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΑΓΩΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ :: Football League 2010-11-