Panthracrocs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΠόρταλΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεσηΑναζήτηση

 

 Κώστας Βασιλακάκης: "Οσο πιο ψηλά γίνεται"

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Nikolas
Administrator
Administrator
Nikolas


Αριθμός μηνυμάτων : 738
Charm : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

Κώστας Βασιλακάκης: "Οσο πιο ψηλά γίνεται" Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Κώστας Βασιλακάκης: "Οσο πιο ψηλά γίνεται"   Κώστας Βασιλακάκης: "Οσο πιο ψηλά γίνεται" Clock11025/7/2010, 02:46

"Οσο πιο ψηλά γίνεται"
Ο Κώστας Βασιλακάκης ανέλαβε και επίσημα τα καθήκοντά του στην τεχνική ηγεσία του Πανθρακικού και την πρώτη συνέντευξη την παραχώρησε στο scorernews.blogspot.com.

Κώστας Βασιλακάκης: "Οσο πιο ψηλά γίνεται" BasilakakisD400

- Κύριε Βασιλακάκη, επιστρέφετε σε γνώριμο περιβάλλον...
«Είμαι απόλυτα ευχαριστημένος που η νέα σεζόν θα με βρει στην τεχνική ηγεσία του Πανθρακικού. Πήγα σε μια ομάδα με φιλοδοξίες, οι οποίες συνδέονται με τα θέλω και τα πιστεύω μου. Έχω δουλέψει τέσσερα χρόνια στον σύλλογο της Κομοτηνής, όταν και γνωρίσαμε σημαντικές επιτυχίες και αυτό έχω σκοπό να γίνει και τώρα»
- Τις σεζόν που δεν ανήκατε στις τάξεις των «πράσινων», διατηρούσατε επαφές με τους ανθρώπους του Πανθρακικού;
«Με τους ανθρώπους του Πανθρακικού διατηρούσα ανέκαθεν επαφές και είναι πολύ σημαντικό να γνωρίζεις ότι σε εκτιμούν αλλά και αυτοί με τη σειρά τους να ξέρουν ότι τρέφεις σεβασμό προς το πρόσωπό τους. Ο Πανθρακικός την περασμένη αγωνιστική περίοδο δεν τα κατάφερε και υποβιβάστηκε από τη Σούπερ Λιγκ στη Β' Εθνική, ωστόσο πρέπει όλοι να κοιτάξουμε μπροστά προκειμένου να φέρουμε σε τροχιά επιτυχιών την ομάδα».
Οι στόχοι της φετινής αγωνιστικής περιόδου για τον σύλλογο της Κομοτηνής ποιοι είναι;
«Θέλουμε από τη φετινή σεζόν να φτάσουμε όσο πιο ψηλά γίνεται. Εκτιμώ ότι θα είναι δύσκολο το πρωτάθλημα, υπάρχουν σίγουρα επτά πολύ καλές ομάδες και για αυτό το λόγο θα πρέπει να είμαστε ανταγωνιστικοί και σοβαροί προκειμένου να βρισκόμαστε στις υψηλές θέσεις της βαθμολογίας».
- Είσαστε ικανοποιημένος από το έμψυχο υλικό της ομάδας;
«Το ρόστερ είναι σχεδόν συμπληρωμένο και είμαι σίγουρα ικανοποιημένος. Τώρα, δεν αποκλείεται να κάνουμε ακόμα 1-2 μεταγραφές εάν εντοπίσουμε κάτι το εξαιρετικό».
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.panthracrocs.com
 
Κώστας Βασιλακάκης: "Οσο πιο ψηλά γίνεται"
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Πάλι Κώστας Βασιλακάκης!
» Δύσκολο ξεκίνημα, γίνεται εύκολο αν νικάς!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Panthracrocs :: ΠΕΡΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ... :: ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ :: Τα νέα της ομάδας-
Μετάβαση σε: